Herec Ivan Vyskočil to vzal pořádně zostra a zničil celou ODS!

Jako první téma otevřel tentokrát Ivan Vyskočil situaci v ODS. „Stále čtu, případně poslouchám, interview s panem předsedou ODS Fialou. Stále tvrdošíjně opakuje, jak v příštích volbách za dva roky bude ODS ve vládě, a hlavně on bude premiérem. Opakuje to stále jako malý umíněný chlapeček, jak už jsem jednou psal, a to bez ohledu na nynější postavení jeho strany a navzdory všem předvolebním průzkumům. Tyto, bez ohledu, zda jsou antibabišovské či nikoliv, nemohou jinak než stále uveřejňovat velký náskok hnutí ANO před ostatními stranami. A to mě ponouklo se znovu vrátit ke kongresu ODS. A ještě něco. Uvedu tady, jak stejnou věc vnímají dva různí lidé,“ říká na úvod Ivan Vyskočil.

„Tak ta ‚silná‘ strana se v průzkumech pohybuje hluboce pod procenty hnutí ANO. Dokonce strana s názvem námořních lupičů je v průzkumech před ODS. Nepochybuji, že v řadách ODS jsou schopní lidé, ale ti asi seděli někde vzadu. Perla Odéesky Pavel Novotný, který se zmítal u řečnického pultíku jako bodnutý včelou, nebo jako po pořádném šlehnutí si nějakého ‚silného matroše‘, je zajisté silná osobnost. Silný je hlavně v pase, a schopná osobnost je také. Ano, schopný je snad úplně všeho. Obdivně ho ze svého místa sledoval ten ‚silný předseda‘ Petr Fiala. Pavel Novotný neustále opakoval, ať mu Petr, tedy Fiala, pošle smsku a on okamžitě z ODS vystoupí a nebude kolem toho vyvádět, jako pan Klaus jr. Už jsem do televize napovídal, proboha pošli mu už tu smsku, ať se tu přestane zmítat, ale nebylo mne přes obrazovku slyšet,“ směje se Ivan Vyskočil.

“Klon vypěstovaný v poslaneckých lavicích Marek Benda také žádný kladný dojem neudělá. Další fosilie Poslanecké sněmovny paní Němcová. Už jednou jsem o ní napsal, že mi evokuje nepříjemnou tchyni, a v poslední době by mohla být najímána též jako plačka. Dojímá se při každé příležitosti, jako profesionální plačky na balkánských pohřbech. Ale práce, která by za ní stála v Parlamentu, ta bohužel vidět není. Její ‚vysoce morální‘ postoj se neprojevil, ani když vyplouvaly na povrch skandály a korupční aféry ODS. A že jich bylo požehnaně!“ vzpomíná Ivan Vyskočil.